EN | SK | CZ

 

Chodidlá a tiež o koaktivačních vzorkách medzi chodidlom a jadrom. Bola by zvážená role stimulácia naboso, minimálna obuv, myofasciálne uvoľňovanie, dýchacie vzorce a kompenzačné vzorce viac proximálna.

Výhody zvýšenej stimulácie chodidiel:
Znížená únava a bolesť nôh
Zvýšená stabilita kĺbov po operácii
Rýchlejšie zotavenie po podvrtnutie členku
Rýchlejší návrat k činnosti po operácii kĺbov
Vložky s textúrou a pooperačné zotavenie
Plantárna kožné stimulácia hrá dôležitú úlohu v tom, ako náš mozog vníma všetky kĺby, čo sa označuje ako zmysel pre polohu kĺbov. Výskumné štúdie preukázali, že nosenie vložiek s textúrou pri tréningu je spojené s rýchlejší stabilitou kĺbov. Rýchlejšie stabilita a vedomia kĺbov je tiež dôležitá po operácii kĺbov.

Štúdia Collins et al. Z roku 2017. preukázala prítomnosť pocitu chodidlá po rekonštrukcii ACL a ďalších operáciách kĺbov dolných končatín. Použitie textúrované stielky okamžite po operácii poskytuje spôsob, ako týmto pacientom pomôcť znovu sa pripojiť k ich základom, a bolo preukázané, že zlepšuje mobilitu, rovnováhu a návrat k činnosti po operácii.

Čo ukazuje veda o vložkách s textúrou?
Ak sa chcete dozvedieť viac o našom produkte založenom na dôkazoch a čakajúcim na udelenie patentu, nájdete nižšie niekoľko výskumných štúdií:

Zmena textúry obuvi mení vzory chôdze
Vylepšite plantárna senzáciu pomocou rekonštrukcie ACL s textúrovanými vložkami s / p
Stimulácia textúry stredného oblúka znížila nadmernú pronácii
Plantárna kožné citlivosť v nestabilite chronického členku